| O mnie

Nazywam się Marcin Gaj, urodziłem się i mieszkam w Warszawie.

Zajmuję się fotografią ślubną z ogromnym entuzjazmem już od 10 lat. Ta dziedzina fotografii ma niecodzienny rys, przepełniona jest emocjami, miłością i pragnieniem szczęścia w tak ważnym dla Nowożeńców dniu. Mój styl fotografowania jest nienachalny, dzięki czemu uzyskuję całkowitą szczerość i naturalność Pary Młodej.

Ukończyłem warszawską Akademię Fotografii.

CZY FOTOGRAFUJESZ TYLKO W WARSZAWIE?
Jestem z Warszawy, ale z chęcią dojadę w każde inne miejsce. Co roku fotografuję pary młode w różnych zakątkach kraju. Mam też doświadczenie w realizacji sesji i reportaży ślubnych zagranicą.
JAKIE SĄ CENY PAKIETÓW, KTÓRE OFERUJESZ?
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Odpowiem najszybciej jak to możliwe.
ILE GODZIN ZWYKLE PRACUJESZ NA W DNIU ŚLUBU?
Jestem elastyczny. To zależy od PAKIETU lub Waszych oczekiwań – tego czy np. życzycie sobie także zdjęcia z przygotowań do ślubu. W zależności od wspólnych ustaleń z parami młodymi, pracuję od 6 do 12h.
CHCIELIBYŚMY ABYŚ WYKONAŁ FOTOGRAFIE NA NASZYM ŚLUBIE, ALE NASZ BUDŻET JEST OGRANICZONY. CZY PRZEWIDUJESZ RABATY?
Każdy PAKIET można modyfikować w zależności od potrzeb i Waszych możliwości finansowych. Jestem elastyczny.
FOTOGRAFUJESZ SAM CZY W ZESPOLE?
Fotografuje sam.
ILE FOTOGRAFII OTRZYMAMY ZE ŚLUBU?
W zależności od PAKIETU – od 400 do 600 szt. Wszystkie fotografie są przygotowane autorsko, wyselekcjonowane , w pełnej rozdzielczości gotowe do druku. Fotografie otrzymujecie na pendrive .
W JAKIM CZASIE OD DATY ŚLUBU OTRZYMAMY NASZE FOTOGRAFIE?
Fotografie z uroczystości ślubnej otrzymacie do 40 dni roboczych na pendrivie od ostatnich zdjęć (czyli od sesji plenerowej) lub szybciej. Wcześniej umieszczę je na mojej stronie internetowej w prywatnej galerii , byście po otrzymania hasła mogli jak najszybciej cieszyć się nimi ze swoimi bliskimi i znajomymi.
CZY PRZYGOTOWUJESZ FOTOALBUMY i STORYBOOK’I ŚLUBNE?
Tak, jak najbardziej. Sam projektuję układ fotografii na każdej ze stron, ale to Wy możecie wybrać, jakie zdjęcia mają się w nim znaleźć. Fotografie w fotoalbumie czy w storybook’u są drukowane laserowo, a okładka wykonana jest z ekoskóry w dowolnym kolorze, a na okładce znajduje się ozdobny grawer. Projekt fotoalbumu otrzymujecie do zatwierdzenia przed drukiem. Następnie umawiamy się na odbiór lub wysyłkę pocztą. PRZYKŁADY MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ
JAKIMI APARATAMI FOTOGRAFUJESZ ?
W trakcie każdej uroczystości pracuję na dwóch aparatach marki Canon. Używam szybkich i precyzyjnych obiektywów Canon 20 mm f/2.8, 35 mm f/1.4, 50 mm f/1.2 , 85 mm f/1.8 oraz 135 mm f/2.0.
CZY UŻYWASZ INNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO?
Uwielbiam naturalne światło, słońce i jego blask. Kiedy jednak wymagają tego okoliczności wspieram się lampami błyskowymi.
NIGDY NIE BRALIŚMY UDZIAŁU W PROFESJONALNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ DLATEGO WAHAMY SIĘ CZY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZDJĘCIA ŚLUBNE.
Większość par młodych ma małe doświadczenie w pozowaniu przed aparatem. W dniu Waszego ślubu staram się pokazać Wasze emocje towarzyszące tym wyjątkowym dla Was chwilom i Wasze naturalne, nie wymuszone zachowania. Nie musicie obawiać się sztuczności.
Jeśli macie obawy, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam też na sesję narzeczeńską. Oprócz pamiątkowych zdjęć z okresu narzeczeństwa oswoicie się również z aparatem, i… ze mną .
CZY POWINNIŚMY ZAPEWNIĆ CI POSIŁEK W TRAKCIE UROCZYSTOŚCI WESELNEJ?
Tak , będzie mi bardzo miło!
KIEDY POWINNIŚMY ZAREZERWOWAĆ TERMIN U CIEBIE?
Termin ślubu u fotografa powinno rezerwować się jak najwcześniej. Kilka miesięcy w roku jest bardzo popularnych wśród par i te są rezerwowane najszybciej, zwłaszcza te cieplejsze okresie maj-sierpień. Dlatego, im wcześniej podejmiecie decyzję, tym lepiej.
W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Wypełnicie proszę formularz kontaktowy, a ja wyślę wszelkie inne informacje dotyczące współpracy. Warunkiem rezerwacji terminu ślubu jest podpisanie umowy i wpłata 30% zadatku.
MACIE INNE PYTANIA?
Wyślijcie proszę maila na adres: fotomarcingaj@wp.pl , a ja chętnie odpowiem.

Zapraszam – Marcin Gaj