Aneta ❤️ Piotr

dnia

Romantyczny ślub góralski – Aneta i Piotr w otoczeniu Tatr

Góry, te majestatyczne wzniesienia, które nie tylko przyciągają turystów, ale stają się również niesamowitym tłem dla wyjątkowych uroczystości. Aneta i Piotr postanowili oddać się tradycji i uczcić swój związek w sercu Polskich gór, w malowniczych okolicach Zakopanego. Ich ślub miał typowo góralski charakter, od muzyki, przez tradycyjne zachowania, aż po lokalne zwyczaje. Świadkowie tego dnia byli nie tylko zaproszeni goście, ale również majestatyczne szczyty Tatr, które w tym dniu wyjątkowo pięknie prezentowały się na niebie. Dla mnie, jako fotografa, to był prawdziwy za/szczyt 🙂 uwieczniać te chwile.

Uwielbiam też, gdy para młoda decyduje się na nietypowe i autentyczne sesje, które oddają ich indywidualność i pasje. A sesja plenerowa Anety i Piotra na Rusinowej Polanie… to było prawdziwe arcydzieło! Wysoko w górach, gdzie natura miesza się z tradycją, stworzyliśmy wspomnienia, które pozostaną z nimi na zawsze.

Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda prawdziwy góralski ślub i chcesz poczuć atmosferę tych chwil, zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć.

Daj się ponieść magii Tatr i zobacz, jak wyjątkowe mogą być ślubne sesje w górach.