Ewelina ❤️ Damian

dnia

Ślub Eweliny i Damiana – Romantyzm na Tle Akademickich Murów

Rok 2022 obfitował w wiele wyjątkowych chwil, ale ślub Eweliny i Damiana to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych wydarzeń tego roku. Ten dzień stał się wyjątkowy nie tylko z powodu ich głębokiej miłości, ale również unikatowego tła, na którym historia tej miłości się rozgrywała.

Ewelina i Damian poznali się podczas studiów na AWF w Warszawie. To tam, wśród akademickich murów i sportowych pasji, rozkwitło uczucie, które zaowocowało ich ślubem. A jakie lepsze miejsce na uwiecznienie ich wspólnych chwil, niż kampus, który odegrał tak ważną rolę w ich życiu? Zachęcam Was do zapoznania się z galerią zdjęć z ich sesji ślubnej, która odbyła się właśnie na terenie AWF. Te unikatowe kadry łączą w sobie młodzieńczą energię, akademicką elegancję i prawdziwą miłość. Każdy kadr to hołd dla miejsca, które nie tylko dało im wiedzę, ale również stało się świadkiem ich miłosnej historii.

Ciekawostką jest, że ten wyjątkowy ślub odbył się w dniu moich urodzin! 🙂 Praca w tak wyjątkowym dniu dodatkowo naładowała mnie energią do tworzenia niezapomnianych zdjęć dla tej cudownej pary.

Jeśli szukasz inspiracji na niebanalne miejsce na sesję ślubną, ten kampus może być idealnym rozwiązaniem. Ewelina i Damian udowodnili, że miłość można uwiecznić w każdym miejscu, a ich wybór to dowód na to, że nie tylko tradycyjne scenerie mogą stać się tłem dla tak ważnych chwil.

Zanurz się w ich historii, odkryj urok AWF w zupełnie nowym świetle i pozwól, by te zdjęcia stały się inspiracją do kreowania własnych, niezapomnianych wspomnień.