Agnieszka ❤️ Michał – Sycylia

dnia

Ślub Agnieszki i Michała w sercu Sycylii – Taormina

Sycylia – malownicza wyspa na Morzu Śródziemnym, gdzie historie miłości piszą się same. Z jej czarującym klimatem, zapierającymi dech w piersiach pejzażami i kuchnią, której smaki pozostają na długo w pamięci, stała się miejscem, gdzie Agnieszka i Michał zdecydowali się na wymianę przysięg małżeńskich.

Taormina, to perła Sycylii, z jej romantycznymi uliczkami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Właśnie tutaj, w otoczeniu zabytków i nadmorskiej bryzy, miałem zaszczyt uwieczniać jeden z najważniejszych dni w życiu Agnieszki i Michała. Za każdym razem, kiedy mam możliwość pracy za granicą, odkrywam nie tylko nowe miejsca, ale przede wszystkim ludzi i ich historie. Współpraca z parą młodą w takim miejscu to zawsze wyjątkowe doświadczenie, które wiąże się z ogromnym zaufaniem. To oni, Agnieszka i Michał, zaufali mojemu oku i doświadczeniu, pozwalając uchwycić magię ich miłości w tym bajkowym miejscu.

Jeśli wspominacie z uśmiechem ich sesję narzeczeńską w Taorminie, to wiedzcie, że zdjęcia ze ślubu są jeszcze bardziej magiczne.

Zachęcam do zapoznania się z galerią i przeżycia razem z nami tych niezwykłych chwil.