Klaudia ❤️ Piotr

dnia

Góralskie “Tak” – Ślub Klaudii i Piotra w Sercu Podhala

Kiedy myślę o Polsce, jednym z pierwszych obrazów, które przychodzą na myśl, są majestatyczne góry i kultura góralska, której tradycje przetrwały wieki. Właśnie w tym klimacie odbył się niesamowity ślub Klaudii i Piotra – ślub, który miałem zaszczyt uwiecznić.

Nowy Targ, z jego bogatą historią i kulturą, stał się tłem dla ich ceremonii. Od chwili, kiedy dowiedziałem się o ich planach, wiedziałem, że będzie to wydarzenie wyjątkowe. Jako fotograf, uwielbiam śluby, które są głęboko zakorzenione w tradycji. Kiedy tradycja spotyka się z miłością, powstają chwile magiczne. Za każdym razem, gdy młoda para powierza mi zadanie uwiecznienia ich najważniejszego dnia, czuję się niezmiernie wdzięczny. Tym bardziej, kiedy są to tak niesamowite chwile, jak góralskie “tak” Klaudii i Piotra.

Zachęcam Was do zanurzenia się w tej niezwykłej historii poprzez galerię zdjęć z ich ślubu. Sesja ślubna, która odbyła się w otoczeniu górskich krajobrazów, pokazuje, jak potężne i jednocześnie subtelne mogą być tło i sceneria dla tak ważnego dnia. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad sesją w górach, te zdjęcia stanowią idealny argument, że warto.

Niech ta góralska opowieść będzie dla Was inspiracją i dowodem na to, że tradycja w połączeniu z miłością tworzy wspomnienia, które zostają z nami na zawsze.