Izabela ❤️ Dominik

dnia

Niezapomniane chwile w sercu Warszawy – Ślub Izy i Dominika

Warszawa, miasto kontrastów, pełne historycznych zakątków i nowoczesnej architektury, stała się świadkiem jednego z najważniejszych dni w życiu Izy i Dominika. Choć oboje pochodzą z różnych zakątków Polski, to właśnie stolica związana jest z ich miłosną historią. Dominik, jako absolwent Politechniki Warszawskiej, postanowił uczcić te ważne dla niego miejsce, organizując sesję plenerową w murach tej prestiżowej uczelni. Kampus Politechniki Warszawskiej stał się tłem do ich miłosnych zdjęć, a historyczne korytarze i sale wykładowe na chwilę przestały być miejscem nauki, a stały się świadkami ich miłości.

A jak można było nie zauważyć spektakularnego, aż 7-metrowego welonu Izy, który dumnie rozwiewał się za nią, dodając uroku każdej fotce. 🙂

Za każdym rogiem kryje się wspomnienie, które dla nich ma szczególne znaczenie. Przy tej okazji chciałbym podziękować Izie i Dominikowi za zaufanie, które we mnie pokładali, pozwalając uchwycić te niepowtarzalne chwile.

Dla tych, którzy byli z nami podczas ich sesji narzeczeńskiej nad Wisłą, będzie to kolejna okazja do zanurzenia się w ich romantycznej historii.

Zapraszam do przeglądania galerii zdjęć, by poczuć atmosferę tego wyjątkowego dnia, a także nawiązać do ich sesji narzeczeńskiej, gdzie miłość buchała od nich na każdym kroku.