Paulina ❤️ Bartosz

dnia

Magiczny zachód słońca nad stolicą – Ślub Pauliny i Bartka

Kiedy myślimy o Warszawie, często wyobrażamy sobie tętniące życiem ulice, zabytki oraz nowoczesne budynki w samym sercu stolicy. Ale dla Pauliny i Bartka, Warszawa stała się tłem dla jednego z najważniejszych dni w ich życiu, a ja miałem niezwykły zaszczyt uwieczniać te chwile na zdjęciach. Niecodzienną i pełną magii lokalizacją na sesję plenerową stał się dach jednego z budynków w centrum miasta. Widok rozpościerający się z tej perspektywy zapierał dech w piersiach. Z jednej strony zarysy nowoczesnej architektury, z drugiej strony – historyczna Warszawa. Całość dopełniona została przez malowniczy zachód słońca, który otulał zakochanych ciepłymi promieniami.

Następnie przenieśliśmy się nad brzeg Wisły. Tam, na tle pulsującego nocą miasta i spokojnie płynącej rzeki, Paulina i Bartek mogli cieszyć się chwilą tylko dla siebie. Te momenty nad rzeką, ze światłami miasta odbijającymi się w wodzie, były naprawdę magiczne.

Dla mnie jako fotografa, sesja plenerowa Pauliny i Bartka była jednym z piękniejszych doświadczeń w mojej karierze.

Zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć, by poczuć tę niesamowitą atmosferę i magię chwil uwiecznionych na zdjęciach.